Twitter facebook google plus instagram linkedin youtube
Adalet Bakanlığı
ÖNCEKİ MÜSTEŞARLAR
Kenan İPEK
01.01.2014-07.03.2015
Birol ERDEM
21.11.2011-01.01.2014
Ahmet KAHRAMAN
18.07.2008-08.03.2011 06.07.2011-21.11.2011
Fahri KASIRGA
07.10.2003-08.05.2007
29.08.2007-18.07.2008
İhsan ERBAŞ
15.04.1998-25.11.2002
U. İbrahim HAKKIOĞLU
06.11.1996-27.05.1997
Cengiz YELBAŞI
08.04.1996-06.11.1996
Y. Kenan DOĞAN
13.07.1992-07.04.1996
Arif YÜKSEL
16.03.1987-13.07.1992
Sebahattin K. OKUTAN
27.09.1979-03.03.1987
Melih EZGÜ
23.03.1971-11.07.1979
Ö. Necati VOLKAN
05.09.1967-07.08.1971
A. Muhtar UĞURLU
23.03.1964-16.07.1967
Nafiz YAMANOĞLU
09.12.1961-25.01.1964
Kevni NEDİMOĞLU
12.12.1957-28.05.1960
Hüseyin Hadi TAN
28.04.1956-23.09.1957
Hüseyin Rüştü USKEN
1954-1956
İsmail HADIMLIOĞLU
16.06.1952-14.05.1954
Mustafa Sezai BİLGİN
24.04.1949-14.01.1952
M. Bedrettin KÖKER
29.03.1943-28.11.1946
Tevfiz Nazif Bey
01.09.1929-26.02.1935
Mustafa Reşit Bey
27.02.1926-05.02.1927

 

PROJELER
SİTEMİZİ
 
Twitter
facebook
google plus
instagram
linkedin
youtube
T.C. Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanmıştır. © 2014 Tüm Hakları Saklıdır.