Twitter facebook google plus instagram linkedin youtube
Adalet Bakanlığı
ÖNCEKİ ADALET BAKANLARI
Kenan İPEK
07.06.2015-25.11.2015
Bekir BOZDAĞ
26.12.2013-07.03.2015
Sadullah ERGİN
06.07.2011-26.12.2013
Ahmet KAHRAMAN
10.03.2011-06.07.2011
Sadullah ERGİN
01.05.2009-10.03.2011
Mehmet Ali ŞAHİN
29.08.2007-01.05.2009
Fahri KASIRGA
08.05.2007-29.08.2007
Cemil ÇİÇEK
18.11.2002-08.05.2007
Prof. Dr. Aysel ÇELİKEL
05.08.2002-18.11.2002
Prof. Dr. Hikmet Sami TÜRK
28.05.1999-05.08.2002
Prof. Dr. Selçuk ÖZTEK
11.01.1999-28.05.1999
Hasan DENİZKURDU
04.08.1998-11.01.1999
M. Oltan SUNGURLU
30.06.1997-04.08.1998
Şevket KAZAN
28.06.1996-30.06.1997
Mehmet AĞAR
06.03.1996-28.06.1996
Firuz ÇİLİNGİROĞLU
31.11.1995-06.03.1996
Bekir Sami DAÇE
05.10.1995-31.11.1995
Mehmet MOĞULTAY
27.07.1994-05.10.1995
M. Seyfi OKTAY
20.11.1991-27.07.1994
Suat BİLGE
29.08.1991-20.11.1991
Şakir ŞEKER
23.06.1991-29.08.1991
M. Oltan SUNGURLU
31.03.1989-23.06.1991
Mehmet TOPAÇ
26.06.1988-31.03.1989
M. Oltan SUNGURLU
21.12.1987-26.06.1988
Halil ERTEM
16.09.1987-21.12.1987
M. Oltan SUNGURLU
17.10.1986-16.09.1987
M. Necat ELDEM
13.12.1983-17.10.1986
Kazım AYDOĞAN
21.05.1983-13.12.1983
Rıfat BAYAZIT
08.02.1983-13.05.1983
Cevdet MENTEŞ
12.09.1980-08.02.1983
Ömer UCUZAL
12.11.1979-12.09.1980
Mehmet CAN
05.01.1978-12.11.1979
Necmettin CEVHERİ
21.07.1977-05.01.1978
Selçuk ERVERDİ
21.06.1977-21.07.1977
Zeyyad BAYKARA
11.04.1977-21.06.1977
İsmail MÜFTÜOĞLU
31.03.1975-11.04.1977
Hayri MUMCUOĞLU
17.11.1974-31.03.1975
Şevket KAZAN
26.01.1974-17.11.1974
Hayri MUMCUOĞLU
15.05.1973-26.01.1974
Fehmi ALPARSLAN
22.05.1972-15.05.1973
Prof. Dr. Suat BİLGE
11.12.1971-22.05.1972
İsmail ARAR
26.03.1971-11.12.1971
Ziya ÖNDER
03.11.1969-26.03.1971
Hidayet AYDINER
01.08.1969-03.11.1969
Hasan DİNÇER
27.10.1965-01.08.1969

 

PROJELER
SİTEMİZİ
 
Twitter
facebook
google plus
instagram
linkedin
youtube
T.C. Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanmıştır. © 2014 Tüm Hakları Saklıdır.